W listopadzie Rodzina Sacre Coeur udała się z pielgrzymką do Rzymu.

Dnia 19 czerwca Jezuickie Centrum Społeczne mieszczące się przy ul. Narbutta w Warszawie zorganizowało Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Odbyło się  spotkanie z osobami z Erytrei, Egiptu, Syrii, Indii, Bangladeszu, Kirgistanu i wielu innych krajów.., prezentacja kultur, wystawa zdjęć, warsztaty bębniarskie dla dzieci, degustacja regionalnych potraw, grill.

​ 10 - 13 czerwca 2016
PIELGRZYMKA  SIÓSTR  Z  GRABOWA DO  LWOWA​

​We Lwowie na cmentarzu znajdują się groby naszych Sióstr Sacre-Coeur
Cmentarz Łyczakowski na którym spoczywają ofiary z Majdanu, którzy pochodzili z okręgu lwowskiego.

Wspólnotowe Czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego na Grabowie zgromadziło Siostry z różnych wspólnot, sąsiadów oraz Rodzinę Sacre Coeur. Losowanie darów i owoców Ducha Świętego to już tradycja w naszym Zgromadzeniu. Każda Siostra i Wspólnota otrzymuje dar i owoc, który jest dla niej wezwaniem na kolejny rok.

W piątek, 3 czerwca 2016 r. w Uroczystość Najświętszego Serca Jezusa, obchodziłyśmy 80-lecie Prowincji Polskiej. To nie jest czas przyjazdu Sióstr do Polski (nasza obecność w Polsce sięga 1846 roku!), ale rocznica ustanowienia nowej formy organizacyjnej w Polsce, jaką jest Prowincja. Świętowałyśmy ten jubileusz bardzo uroczyście na warszawskim Grabowie.

Spotkanie studentek z Grabowa z naszą Świętą Matką M.Z. Barat

25 maja 2016 roku na Grabowie świętowałyśmy 50 lecie ślubów zakonnych Siostry Zofii Pogody. Uroczystą Mszę Święta odprawił ojciec Krzysztof Ołdakowski sj

Spotkanie naszych Dawnych Wychowanek Sacre-Coeur - celebrans o. Zygmunt Perz sj

W sobotę rano, 16-ego kwietnia 2016 r. autokar z uchodźcami, wolontariuszami i sympatykami Jezuickiego Centrum Społecznego „W Akcji” wyruszył z Warszawy, aby udać się do Częstochowy. W grupie 49 osób znaleźli się reprezentanci 15 narodowości.

W kwietniu uczestniczyłyśmy w obchodach 1050 Rocznicy Chrztu Polski na Stadionie w Poznaniu. Wspólnie z Siostrami wybrały się studentki z naszego akademika.