Przełożona Prowincji Polskiej:

s. Jolanta Olczyk RSCJ
22/ 643-73-59
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 
Dom nowicjatu
ul. Warszawska 50
05-270 Marki
22/ 781-23-35
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Mistrzyni nowicjatu:
s. Joanna Moś RSCJ

Administrator strony:

s. Ewa Bartosiewicz rscj - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. 
Jestem katechetką w gimnazjum w Gdyni, uwielbiam wyprawy górskie i robienie fajnych rzeczy z fajnymi ludźmi. Towarzyszę w wierze i chętnie porozmawiam o życiu przy dobrej herbacie. Znajdziecie mnie też na www.SiostraEwa.blog.deon.pl

 

                        

               Inne kontakty:

s. Renata Ryszkowska rscj - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., kom. 608-713-103

W naszym domu w Pobiedziskach organizuję rekolekcje i warsztaty oraz przyjmuję grupy z własnym programem. Towarzyszę osobom w ich duchowym rozwoju i poszukiwaniach oraz podczas rekolekcji ignacjańskich.

 

s. Dorota Stokłosa rscj - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Towarzyszę młodym w ich drodze poszukiwań i rozeznawania. Obecnie jestem mistrzynią probacji w Rzymie.

 

 

s. Joanna Moś rscj  - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.,    kom. 698 320 234

Moją pasją jest drugi człowiek. Jestem przekonana, że Jezus patrzy na każdego z miłością i pragnę pomagać innym ludziom w odkrywaniu i przyjmowaniu tej prawdy. Towarzyszę osobom w wierze oraz w rekolekcjach ignacjańskich. Udzielam także pomocy psychologicznej. Obecnie jestem mistrzynią nowicjatu. Organizuję dni skupienia, warsztaty i rekolekcje w naszym domu w Warszawie (Grabów ).

s. Iwona Baryś rscj - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Obecnie jestem w trakcie probacji.

 

s. Violetta Zając rscj - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Jestem katechetą i terapeutą rodzinnym w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 1 SOS w Warszawie www.mossos1.pl oraz zajmuję się psychoterapią indywidualną młodzieży i dorosłych oraz terapią rodzinną i małżeńską w Pracowni Terapii i Rozwoju w Warszawie www.pratir.pl. Zapraszam również na moją stronę www.violettazajac.wordpress.com

 

s. Marzena Kudlińska rscjTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

s. Lidka Gołębiewicz rscj - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Jestem nauczycielką matematyki w warszawskim gimnazjum publicznym.s. Joanna Orpel rscj -   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Jestem odpowiedzialna za kandydatki polskiej prowincji, czyli pierwszy etap życia w  Zgromadzeniu. Towarzyszę młodym ludziom w przeżywaniu ich codzienności z Bogiem. Posługuję w Domu Rekolekcyjnym Jezuitów w Gdyni.

 

s. Alicja Banach - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., tel.: 506 345 604.
Prowadzę akademik dla studentek w Poznaniu. Więcej o naszych akademikach możecie znaleźć na stronie: akademik-sc.pl. Moją pasją w pełnieniu tej misji jest towarzyszenie dziewczynom w głębszym poznawaniu siebie oraz rozwijaniu relacji z Bogiem i ludźmi. A inne moje pasje to rajdy rowerowe i malowanie akrylami.