Przełożona Prowincji Polskiej:

s. Jolanta Olczyk RSCJ
22/ 643-73-59
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Dom nowicjatu
ul. Warszawska 50
05-270 Marki
22/ 781-23-35
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mistrzyni nowicjatu:
s. Joanna Moś RSCJ

Administrator strony:

s. Ewa Bartosiewicz rscj - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Jestem katechetką w gimnazjum w Gdyni, uwielbiam wyprawy górskie i robienie fajnych rzeczy z fajnymi ludźmi. Towarzyszę w wierze i chętnie porozmawiam o życiu przy dobrej herbacie. Znajdziecie mnie też na www.SiostraEwa.blog.deon.pl

 

                        

               Inne kontakty:

s. Renata Ryszkowska rscj - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., kom. 608-713-103

W naszym domu w Pobiedziskach organizuję rekolekcje i warsztaty oraz przyjmuję grupy z własnym programem. Towarzyszę osobom w ich duchowym rozwoju i poszukiwaniach oraz podczas rekolekcji ignacjańskich.

 

s. Dorota Stokłosa rscj - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Towarzyszę młodym w ich drodze poszukiwań i rozeznawania. Obecnie jestem mistrzynią probacji w Rzymie.

 

 

s. Joanna Moś rscj  - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,    kom. 698 320 234

Moją pasją jest drugi człowiek. Jestem przekonana, że Jezus patrzy na każdego z miłością i pragnę pomagać innym ludziom w odkrywaniu i przyjmowaniu tej prawdy. Towarzyszę osobom w wierze oraz w rekolekcjach ignacjańskich. Udzielam także pomocy psychologicznej. Obecnie jestem mistrzynią nowicjatu. Organizuję dni skupienia, warsztaty i rekolekcje w naszym domu w Warszawie (Grabów ).

s. Iwona Baryś rscj - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obecnie jestem w trakcie probacji.

 

s. Violetta Zając rscj - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Jestem katechetą i terapeutą rodzinnym w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 1 SOS w Warszawie www.mossos1.pl oraz zajmuję się psychoterapią indywidualną młodzieży i dorosłych oraz terapią rodzinną i małżeńską w Pracowni Terapii i Rozwoju w Warszawie www.pratir.pl. Zapraszam również na moją stronę www.violettazajac.wordpress.com

 

s. Marzena Kudlińska rscjTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

s. Lidka Gołębiewicz rscj - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jestem nauczycielką matematyki w warszawskim gimnazjum publicznym.s. Joanna Orpel rscj -   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jestem odpowiedzialna za kandydatki polskiej prowincji, czyli pierwszy etap życia w  Zgromadzeniu. Towarzyszę młodym ludziom w przeżywaniu ich codzienności z Bogiem. Posługuję w Domu Rekolekcyjnym Jezuitów w Gdyni.

 

s. Alicja Banach - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 506 345 604.
Prowadzę akademik dla studentek w Poznaniu. Więcej o naszych akademikach możecie znaleźć na stronie: akademik-sc.pl. Moją pasją w pełnieniu tej misji jest towarzyszenie dziewczynom w głębszym poznawaniu siebie oraz rozwijaniu relacji z Bogiem i ludźmi. A inne moje pasje to rajdy rowerowe i malowanie akrylami.