Zostałyśmy powołane, by być kobietami, które mówią o obecności Boga w naszym świecie i kochają do końca, aż do oddania życia.

Serdecznie zapraszamy na wyjazd wakacyjny do Francji. Tam w ramach międzynarodowego spotkania młodzieży (18-35 lat) związanej z Siostrami Sacre Coeur i francuskimi jezuitami przejdziemy 100 km z Grane do Grenoble, wspólnie się modląc, bawiąc i poznając św. Filipinę Duchesne.  Posługiwać będziemy się językiem angielskim.  

Wyjazd odbędzie się 22-28 lipca 2018, koszt to 100 EUR + koszty transportu + kieszonkowe.

Na wiosnę planujemy wspólne spotkanie formacyjne wszystkich uczestników.

Dodatkowe informacje i zapisy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oficjalna strona wyjazdu: http://philippine2018.com/

Lubisz odkrywać świat za pomocą aparatu fotograficznego? Podczas rekolekcji fotograficznych poznawać będziemy Pana Boga i samych siebie przez duchowy obiektyw. Podobnie jak światło i cień odgrywają ogromną rolę w dobrze zrobionym zdjęciu, tak również cienie naszej duszy warto poznań i odpowiednio wykorzystać. Uchwycenie chwili i przyjrzenie się jej dokładnie, to też ważny element naszego rozwoju duchowego. Nie jest ważne czy jesteś profesjonalnym fotografem czy zupełnym amatorem. Wystarczy aparat i chęć, by wykorzystać go jako narzędzie na naszej drodze do świętości.

 

Szczegóły i zapisy na naszej stronie rekolekcyjnej -> www.rekolekcje-sc.pl

Pierwsze w Polsce rekolekcje paralotniowe dla kobiet!

Serdecznie zapraszamy na wakacyjny wyjazd na paralotnie w terminie 8-15 lipca. 

Jest on skierowany tylko do kobiet. Dzielne niewiasty w przestworzach będą nie tylko uczyć się szybowania na paralotniach, ale też będą miały okazje by wspólnie się pomodlić, zgłębiać nieskończoną miłość Serca Jezusa, porozmawiać o życiu i kobiecości, a przede wszystkim dobrze się bawić :)
 
Docelowo latać będziemy w Rumunii, ale pierwsze 1-2 dni spędzimy na nauce na Słowacji.
 
Wszelkie szczegóły oraz zapisy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapisy tylko do końca marca!
 
Patronat medialny wydarzenia:    
 
© SACRE COEUR - ZGROMADZENIE NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA