Zostałyśmy powołane, by być kobietami, które mówią o obecności Boga w naszym świecie i kochają do końca, aż do oddania życia.

 

W dniach 6-13 lipca w Zakopanem odbyły się wędrowne rekolekcje pod hasłem: „Wędrówka do Źródła”. Naszej kilkuosobowej grupie młodych kobiet i sióstr czas płynął na przemierzaniu górskich szlaków i budowaniu relacji we wspólnocie. Centrum każdego dnia stanowiła modlitwa i medytacja Słowa Bożego. Miałyśmy okazję spojrzeć na nowo na naszą drogę, nasze relacje i siebie samych oraz przyjmować miłujące spojrzenie Boga na wszystkie te aspekty naszego życia. Niech ten czas odpoczynku i modlitwy przyniesie dobre owoce w naszej codzienności!

 

Oto kilka słów refleksji uczestniczek rekolekcji o tym czym dla nich był ten czas:

Wyjazd był dla mnie okazją do poznania swoich głębokich pragnień w obecności Miłości Boga. Niesamowity czas wędrowania w przepięknych okolicznościach przyrody z fantastycznymi ludźmi, przemieniającymi sytuacjami i rozmowami oraz nauką wdzięczności Bogu.

Kasia


Wyjazd rekolekcyjno-wypoczynkowy był dla mnie cennym doświadczeniem. Miałam okazję spędzić czas ze wspaniałymi kobietami, wypocząć, a także kontemplować w naturze. Połączenie sporej ilości ruchu w dobrym towarzystwie oraz modlitwy był tym, czego potrzebowałam. Dziękuję <3

Kinga


 

Dla mnie był to piękny czas spędzony w górach na modlitwie i wędrowaniu w niewielkim kobiecym gronie. Jestem bardzo wdzięczna za te chwile zatrzymania, które pozwoliły mi inaczej spojrzeć na moją codzienność, a wobec przeżywanych trudności doświadczyć nadziei i uzdrawiającej obecności Boga.

Zuzia

© SACRE COEUR - ZGROMADZENIE NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA