Zostałyśmy powołane, by być kobietami, które mówią o obecności Boga w naszym świecie i kochają do końca, aż do oddania życia.

Dnia 14 sierpnia 2020 w Klubie Podróżnika Fundacji Pasja Życia odbyło się spotkanie z Dominikiem Włochem, który opowiadał o swojej pieszej pielgrzymce z Gdańska do Jerozolimy. „...Jak każdy pielgrzym wyruszyłem z miejsca swojego urodzenia (Gdańska), po drodze rozdawałem obrazki Jezusa Miłosiernego”. Świadectwo P. Dominika możemy wysłuchać w kilku filmikach zamieszczonych na facebooku Fundacji Pasja Życia.

Dnia 15 sierpnia 2020 Fundacja Pasja Życia organizowała wspólnie z parafią Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie Różańcowe Legiony Maryi - pielgrzymkę z Legionowa do Radzymina. W ten sposób chcieliśmy uczcić 100 lecie cudu nad Wisłą i objawień matki Bożej Łaskawej. Z okazji tej ważnej rocznicy w Polsce na głównej ścianie naszego domu wisi duży baner ze zdjęciem bitwy warszawskiej. W ramach projektu na 100 lecie bitwy warszawskiej została zredagowana i wydana książeczka „Cud nad Wisłą za przyczyną Matki Bożej Łaskawej” w oparciu o książkę Ewy J. P. Storożyńskiej i Józefa Marii Bartnik SJ „Matka Boża Łaska a cud na Wisłą”. Fundacja Pasja Życia może udostępnić te książeczki nieodpłatnie, nawet w dużej ilości  dla Sióstr, naszych rodzin, przyjaciół, parafii, wszystkich do których jesteśmy posłane. W przypadku większych zamówień w Warszawie fundacja może dostarczyć na miejsce. Zgłoszenia proszę kierować na Fundacji tel. 509432492

Dnia 29 sierpnia 2020 rozpoczęły bezpłatne warsztaty śpiewu dla młodzieży i dorosłych na terenie Młodzieżowego Centrum Duchowo – Artystycznego Fundacji Pasja Życia, a dnia 8 września rozpoczną się warsztaty malarstwa.

Zapraszamy na wydarzenia w najbliższym czasie:

- 12 września 2020, godz. 10 -13 - dzień otwarty Fundacji Pasja Życia

- 4 października 2020, rekolekcje z o. Antonello w parafii Matki Bożej Fatimskiej
w Legionowie

- 10 października 2020, godz. 18 – koncert folklorystyczny zespołu Stowarzyszenia Pieśni
i Tańca Komes z Kędzierzyna – Koźle w którym śpiewa i tańczy mama Violi Zając rscj

Szczegółowa informacje i ewentualne zmiany godzin zamieszczone zostaną na facebooku Fundacji Pasja Życia.

© SACRE COEUR - ZGROMADZENIE NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA