Zostałyśmy powołane, by być kobietami, które mówią o obecności Boga w naszym świecie i kochają do końca, aż do oddania życia.

Zapraszamy na warsztaty dla rodziców metodą dialogu motywującego (więcej o metodzie na www.pidm.pl/dialog-motywujacy).

Efektem szkolenia będzie m.in. nabycie umiejętności biegłego posługiwania się technikami motywującymi; praca motywująca z oporem i napięciem dziecka; umiejętność reagowania na trudne sytuacje w relacji z dzieckiem w sposób nieeskalujący konfliktów; nabycie umiejętności komunikacji z dzieckiem, które będą jednocześnie interwencjami motywującymi go do zmian w zakresie rozwiązywania trudności osobistych, rodzinnych, bytowych; nauka kluczowych umiejętności językowych (języka zmiany i wyrażającego opór), co pozwala na dalsze udzielanie informacji zwrotnych i doskonalenie praktycznych umiejętności.
Zajęcia będzie prowadziła Urszula Grodzka - certyfikowany Terapeuta Motywujący (certyfikat nr 9) z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym w pracy z trudną młodzieżą. 

Warsztaty odbędą się w dniach 16 – 17 października br. (piątek-sobota) w siedzibie Fundacji Pasja Życia im. s. Józefy Menendez w Legionowie przy ul. Strużańskiej 2B.

W dniu 16.10. od godz. 17.00 do 20.00, a w dniu 17.10. od godz. 9.00 do 17.00. W sumie 11h zajęć. Koszt 150 zł/os.
Zapisy telefonicznie 509 432 492 i mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 2.10. Liczba miejsc ograniczona!

© SACRE COEUR - ZGROMADZENIE NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA