Zostałyśmy powołane, by być kobietami, które mówią o obecności Boga w naszym świecie i kochają do końca, aż do oddania życia.
 
Dzisiaj też Jezus wzywa do radykalnej odpowiedzi na Jego miłość,
a młodość jest czasem dokonywania życiowych wyborów

Jeśli czujesz, że Jezus zaprasza Cię do wyłącznej relacji z Sobą i chciałabyś z kimś o tym porozmawiać to możesz napisać do:
 
 
s. Renaty Ryszkowskiej z Warszawy - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   
 
s. Ewy Bartosiewicz z Poznania - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
s. Alicji Banach z Poznania - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  
 
s. Joanny Moś z Marek k/Warszawy - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  
s. Lucyny Ligęskiej z Warszawy Grabowa - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 
-----------------------
 Zapraszamy też do śledzenia bloga  s. Ewy Bartosiewicz rscj www.siostraewa.blog.deon.pl
 Obalamy mity o życiu zakonnym
© SACRE COEUR - ZGROMADZENIE NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA