Zostałyśmy powołane, by być kobietami, które mówią o obecności Boga w naszym świecie i kochają do końca, aż do oddania życia.

 

PRAKTYKA PRYWATNA, Warszawa

Kontakt: tel.: 728.238.288 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 TROSKA O PEŁNY ROZWÓJ OSOBY

Proces otwierania się na trzy wymiary: duchowy, cielesny i psychiczny zależy od osoby, która podejmuje pracę terapeutyczną. Jej motywacje, wybory i decyzje mają znaczący wpływ na oczekiwaną przemianę. W psychologicznym procesie leczącym konkretna osoba odsłania swoje życie, swoją historię a przez to odnajduje prawdę o sobie, swoją niepowtarzalność, swoje piękno i słabości. Otwarcie w procesie głębszego zrozumienia siebie zakłada pomoc i współodczuwającą obecność psychologa/psychoterapeuty a podstawą relacji terapeutycznej jest zaufanie i dialog. W czasie trwania terapii pojawiają się różnorodne doświadczenia: ważne decyzje, znaczące zmiany, cierpienie, straty, pragnienie wewnętrznego rozwoju, budowanie dojrzałych relacji, potrzeba odnalezienia się w społeczeństwie i inne. Wejście w proces psychoterapii umożliwia zintegrowanie różnych dziedzin życia, prowadzi do równowagi emocjonalnej, stabilizacji życiowej, harmonii ze sobą i otaczającym światem. Owocem terapii jest osoba o spójnej osobowości, gotowa wziąć odpowiedzialność za swoje życie.

 

Urszula Wołoszczak rscj

Z wykształcenia psycholog kliniczny, psychoterapeuta i teolog. Absolwentka Instytutu Psychologii Papieskiego Uniwersytetu Gregoriańskiego w Rzymie (1999 r.). Nostryfikacja dyplomu mgr psychologii na UKSW w Warszawie. Od 2003 r. wykładowca na Akademii Ignatianum w Krakowie – w Szkole dla Formatorów. Przygotowanie zawodowe zdobywała we Włoszech oraz w Polsce w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Prowadzi również psychoterapię w języku włoskim.

© SACRE COEUR - ZGROMADZENIE NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA