Zostałyśmy powołane, by być kobietami, które mówią o obecności Boga w naszym świecie i kochają do końca, aż do oddania życia.

 

 

Przełożona Prowincji Polskiej:

s. Dorota Stokłosa RSCJ

22/ 643-73-59
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 Dane do faktur:

Prowincja Zgromadzenia
Najświętszego Serca Jezusa
( Sacré Coeur)
ul. Puchaczy 16
02-837 warszawa
NIP: 951-16-73-101


Archiwum Prowincji

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
tel. 22/ 544 15 65

 

Ekonomat Prowincji
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 22/ 544 15 39


Administrator:
s. Anna Żamojda rscj
 - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

                        

               Inne kontakty:

s. Renata Ryszkowska rscj - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., kom. 608-713-103

W naszym  Centrum Duchowości w Warszawie organizuję rekolekcje i warsztaty oraz przyjmuję grupy z własnym programem. Towarzyszę osobom w ich duchowym rozwoju i poszukiwaniach oraz podczas rekolekcji ignacjańskich. Jestem też odpowiedzialna za duszpasterstwo powołań.

 

 

s. Iwona Baryś rscj - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obecnie uczę angielskiego w Liceum w Warszawie.

 

s. Violetta Zając rscj - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Jestem odpowiedzialna za kandydatki polskiej Prowincji, czyli pierwszy etap życia w  Zgromadzeniu. Jestem katechetą i terapeutą rodzinnym w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 1 SOS w Warszawie www.mossos1.pl oraz zajmuję się psychoterapią indywidualną młodzieży i dorosłych oraz terapią rodzinną i małżeńską w Pracowni Terapii i Rozwoju w Warszawie www.pratir.pl. Zapraszam również na moją stronę www.violettazajac.wordpress.com.
W zeszłym roku byłam na Filipinach, skąd pisałam bloga: www.podrozesercawordpress.wordpress.com. Obecnie mieszkam w Legionowie, gdzie współtworzymy wspólnotę z osobami świeckimi.

 

s. Marzena Kudlińska rscjTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

s. Lidka Gołębiewicz rscj - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obecnie jestem nauczycielką matematyki w Poznaniu.

 


s. Joanna Orpel rscj -   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Towarzyszę młodym ludziom w przeżywaniu ich codzienności z Bogiem. Posługuję w Domu Rekolekcyjnym Jezuitów w Gdyni.

 

s. Alicja Banach - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prowadzę akademik dla studentek w Poznaniu. Więcej o naszych akademikach możecie znaleźć na stronie: akademik-sc.pl. Moją pasją w pełnieniu tej misji jest towarzyszenie dziewczynom w głębszym poznawaniu siebie oraz rozwijaniu relacji z Bogiem i ludźmi. A inne moje pasje to rajdy rowerowe i malowanie akrylami.

© SACRE COEUR - ZGROMADZENIE NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA