Zostałyśmy powołane, by być kobietami, które mówią o obecności Boga w naszym świecie i kochają do końca, aż do oddania życia.

 

 

Przełożona Prowincji Polskiej:

s. Dorota Stokłosa RSCJ

22/ 643-73-59
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Sekretariat Prowincji
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 Dane do faktur:

Prowincja Zgromadzenia
Najświętszego Serca Jezusa
( Sacré Coeur)
ul. Puchaczy 16
02-837 warszawa
NIP: 951-16-73-101


Archiwum Prowincji

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
tel. 22/ 544 15 65

 

Ekonomat Prowincji
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 789 809 197

 

W zgodzie z normami Stolicy Apostolskiej oraz wytycznymi Konferencji Episkopatu Polski dotyczącymi dochodzeń ws. nadużyć seksualnych duchownych wobec osób niepełnoletnich, w Polskiej Prowincji Zgromadzenia Najświętszego Serca Jezusa ( Sacrè Coeur) została powołana Delegatka ds. ochrony dzieci i młodzieży. Jej zadaniem jest przyjmowanie zgłoszeń oraz prowadzenie wstępnego dochodzenia w/w przypadkach.

Kontakt:
s. Agnieszka Fortuna RSCJ

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. + 48 784 184 850 ( w celu umówienia spotkania - poniedziałek godz. 18 – 19.45)

Poniżej znajduje się link do procedur ochrony dzieci i młodzieży w prowincji Polskiej:

Pobierz plik


Administrator strony:
s. Anna Żamojda RSCJ - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

                        

  Inne kontakty:

s. Renata Ryszkowska RSCJ - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., kom. 608-713-103

W naszym  Centrum Duchowości w Warszawie organizuję rekolekcje i warsztaty oraz przyjmuję grupy z własnym programem. Towarzyszę osobom w ich duchowym rozwoju i poszukiwaniach oraz podczas rekolekcji ignacjańskich. Jestem też odpowiedzialna za duszpasterstwo powołań.

 

 

s. Iwona Baryś RSCJ - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jestem członkiem Komisji Duszpasterstwa Powołań i wraz z Alicją Banach rscj i Kubą Majchrzakiem SJ prowadzimy projekt "Podejmij Życie". Jest to półroczny program dedykowany osobom, które stoją przed życiowymi wyborami i chcą podjąć decyzję opartą o relację z Panem Bogiem. Ponadto jestem odpowiedzialna za Akademik w Warszawie, w którym zamieszkuje obecnie jedenaście studentek z różnych wydziałów i uczelni. Więcej o naszych akademikach możecie znaleźć na stronie: akademik-sc.pl. Podejmuję się również różnych prac i odpowiedzialności na rzecz Zgromadzenia. W czasie wolnym lubię oglądać filmy sci-fi i fantasy oraz uczyć się języków obcych.

 

s. Violetta Zając RSCJTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jestem odpowiedzialna za Międzynarodowy Wolontariat Sacré Coeur w Polsce. Wiele lat pracowałam w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 1 SOS w Warszawie www.mossos1.pl Obecnie zajmuję się psychoterapią indywidualną młodzieży i dorosłych oraz terapią rodzinną i małżeńską w Pracowni Terapii i Rozwoju w Warszawie www.pratir.pl. Prowadzę grupę kobiet "O jakim Kościele marzą kobiety?" Zapraszam również na moją stronę www.violettazajac.wordpress.com Obecnie mieszkam w Markach, wspólnocie otwartej na młodych rozeznających swoje powołanie.
 

s. Marzena Kudlińska RSCJ - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pracuję jako katechetka w szkole podstawowej i podejmuję prace duszpasterskie w parafii św. Stanisława Kostki w Gdyni.

 

 

s. Lidka Gołębiewicz RSCJ - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obecnie jestem nauczycielką matematyki w Warszawie.

 


s. Joanna Orpel RSCJ - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

s. Bogusława Fijołek RSCJ - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katechizuję w Zespole Szkół Hotelarskich w Zakopanem. Towarzyszę duchowo w życiu codziennym i w rekolekcjach ignacjańskich. Chętnych do odbycia rekolekcji z indywidualnym prowadzeniem zapraszam do naszego domu w Zakopanem.

© SACRE COEUR - ZGROMADZENIE NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA