Zostałyśmy powołane, by być kobietami, które mówią o obecności Boga w naszym świecie i kochają do końca, aż do oddania życia.

Serdecznie zapraszamy - indywidualnie lub z rodziną - na:

TANECZNE REKOLEKCJE NOWOROCZNE "WSZYSTKO JEST ŁASKĄ"

28 grudnia 2018 - 1 stycznia 2019

Zgłoszenia:
http://annarscj.wixsite.com/anna/sylwester2018

Miejsce:
Klasztor Sióstr Sacré Coeur
Tarnów, ul. Pszenna 3

Rekolekcje prowadzi:
s. Anna Musiał rscj i Przyjaciele
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W programie:
taneczna podróż po całym świecie,
Msza św., czas na modlitwę i refleksję osobistą,
spotkania w grupach, dobry film,
taneczny wieczór sylwestrowy,
czas wolny na zwiedzanie okolicy i inne niespodzianki.

Koszt: 300 zł

Rozpoczęcie rekolekcji kolacją w piątek o godz. 18.30.
Zakończenie śniadaniem we wtorek o godz. 9.00.

Ruszyły zapisy na spotkanie dla kobiet w Gdyni! www.spojrzenieserca.pl Tam, w Zespół Szkół Jezuitów, odbędzie się Spotkanie/Forum Kobiet, któremu nadałyśmy tytuł: “Spojrzenie Serca”. Współorganizatorkami tego wydarzenia są s. Ewa Bartosiewicz RSCJ (Spojrzenie Serca) oraz Maja Moller (Chrześcijańska mama).

Będzie to czas inspirujących spotkań, rozmów przy kawie i cieście oraz modlitwy. Będzie to również szansa na wysłuchanie ciekawych konferencji i wzięcia udziału w warsztatach. Wszystko to będzie miało nas prowadzić do odkrywania miłości Serca Jezusa i głębi naszej kobiecości. Będziemy starały się spojrzeć na nas, nasze doświadczenia i otaczający nas świat, w taki sposób, w jaki patrzy na to Jezus - Jego Sercem. 

Rezerwujcie sobie czas w kalendarzu, dołączajcie i podawajcie dalej w świat! I do zobaczenia w Gdyni - w tym roku naprawdę będzie warto czekać na listopad… :) Wszelkie informacje i zapisy znajdziecie na www.spojrzenieserca.pl oraz na wydarzeniu na Facebooku.

Już teraz dziękujemy Zespołowi Szkół Jezuitów w Gdyni, Wydawnictwu WAM oraz DEON.pl za wsparcie oraz patronat! ♥

Ruszamy z zapisami na 2018/2019!

Każdy człowiek jest zaproszony do odkrywania swojego powołania, odczytywania zamysłu Boga dla swojego życia, z Nim podejmowania ważnych decyzji.

Młodym dorosłym w wieku od 18 do 35 lat proponujemy grupę rozeznawania, która będzie się spotykać raz w miesiącu w Pobiedziskach lub raz na dwa miesiące w Markach, na rozważaniu Słowa Bożego, poznawaniu narzędzi rozeznawania duchowego i podejmowania decyzji, warsztatach poznawania siebie i dzieleniu życiem. Dodatkowo proponujemy pomoc kierownika duchowego przez cały czas formacji. Kobietom towarzyszyć będą Siostry Sacre Coeur, a mężczyznom księża.  

Spotkania będą trwały od października do marca. Prowadzić je będą Siostry Sacre Coeur. Dla osób, które rozeznają w tym czasie, że Pan Bóg zaprasza je do życia konsekrowanego lub kapłaństwa, przewidujemy spotkania w maju i czerwcu (w Pobiedziskach).

O przyjęciu do grupy decyduje siostra prowadząca na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej. Pierwszeństwo mają osoby rozeznające swoje powołanie.

Wymagana jest deklaracja udziału we wszystkich spotkaniach.

Dodatkowe informacje oraz zapisy:

Pobiedziska: s. Renata Ryszkowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; kom: 608 713 103

Marki: s. Ewa Bartosiewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; 609 743 746

© SACRE COEUR - ZGROMADZENIE NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA