Zostałyśmy powołane, by być kobietami, które mówią o obecności Boga w naszym świecie i kochają do końca, aż do oddania życia.

Lubisz odkrywać świat za pomocą aparatu fotograficznego? Podczas rekolekcji fotograficznych poznawać będziemy Pana Boga i samych siebie przez duchowy obiektyw. Podobnie jak światło i cień odgrywają ogromną rolę w dobrze zrobionym zdjęciu, tak również cienie naszej duszy warto poznań i odpowiednio wykorzystać.

Uchwycenie chwili i przyjrzenie się jej dokładnie, to też ważny element naszego rozwoju duchowego. Nie jest ważne czy jesteś profesjonalnym fotografem czy zupełnym amatorem. Wystarczy aparat i chęć, by wykorzystać go jako narzędzie na naszej drodze do świętości. 

"Patrzeć sercem" to rekolekcje w milczeniu, bo chcemy w ciszy uczyć się tego w jaki sposób patrzy Pan Bóg i przyjmować Jego perspektywę widzenia rzeczywistości.

Rekolekcje oparte będą o książkę Christine Valters Paintner "Eyes of the heart, Photography as a Christian Contemplative Practice" (Oczy Serca, Fotografia jako chrześcijańska praktyka kontemplatywna).

Wahasz się jeszcze? Przeczytaj koniecznie świadectwo Ani z zeszłorocznej edycji!

Całkowity koszt rekolekcji: zakwaterowanie, wyżywienie i prowadzenie wynosi 300 zł. (dopłata za pokój jednoosobowy wynosi 60 zł.)

Miejsce: Pobiedziska k/Poznania

Prowadząca: s. Ewa Bartosiewicz rscj

Termin:   3 - 7 lipca 2019 r.

Zapisy i dalsze informacje:

 kom. 608-713-103; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Już w maju, zapraszamy serdecznie na weekend powołaniowy "Być Kobietą Serca Jezusa". Opowiemy tam o naszej historii i duchowości, ale też przybliżymy Wam czym jest konsekracja przez śluby ubóstwa, czystości i posłuszeństwa oraz odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania! Przede wszystkim jednak będzie przestrzeń na osobiste spotkanie z Jezusem i pytanie Go o to do czego On Cię powołuje.

Serdecznie zapraszamy i prosimy o przekazanie informacji dalej :)

Kiedy: 10-12 maja 2019

Gdzie: Pobiedziska k/Poznania, ul. Klasztorna 12

Zapisy:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 609 743 746

Chcemy zaprosić Was do nowej inicjatywy na Facebooku. Jest to grupa Uwaga! Serce Boga, czyli w skrócie USB. Chcemy żeby było to miejsce dzielenia się tym w jaki sposób w codzienności przeżywamy duchowość Serca Jezusa. Będziemy tam umieszczać różne inspiracje, które mogą pomóc w życiu miłością i w świeżym spojrzeniu na Boże Serce, ale przede wszystkim zapraszamy Was do tego, żeby tę przestrzeń współtworzyć z nami. Podłączcie się do Źródła Życia! :)

© SACRE COEUR - ZGROMADZENIE NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA